Про нас

Про Команду SVIRA

SVIRA – Компанія з продажу та встановлення пластикових вікон з високою якістю клієнтського обслуговування. Ми працюємо і постійно розвиваємося для того, щоб надати покупцеві найширший асортимент, якість і найвигідніші ціни.

Більше 10 років ми пропонуємо сучасні пластикові вікна різних конфігурацій для дому та офісу, які виготовлені з матеріалів найвищої якості і задовольняють будь-які потреби замовника.

Профільні системи

У виробничій програмі нашої Компанії використовуються профільні системи STEKO:

stekologo

Інформацію щодо профілів

В асортименті нашої Компанії металопластикові вікна будь-якої конфігурації і колірної гами, балконні рами, офісні та міжкімнатні перегородки, арки, трапеції, нестандартні вироби, двері балконні, міжкімнатні та вхідні, жалюзі, підвіконня, відливи і протимоскітні сітки.

Вся продукція сертифікована і виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів без використання свинцю. Кожен виріб, придбане в нашій Компанії, підкріплюється офіційною гарантією від заводу виробника протягом 7-ми років.

Оформлення замовлення не викличе у вас ніяких складнощів: менеджери компанії кваліфіковано допоможуть підібрати те, що необхідно саме Вам. Виїзд майстра по всьому Києву до вас додому в найкоротші терміни проводиться абсолютно безкоштовно. Після зняття точних розмірів ви зможете укласти договір безпосередньо у вас вдома або у нас на офісі.

Ласкаво просимо в Компанію SVIRA!

office-7

office-4

office-5

office-1

office-2

office-3

У нас є рішення для будь-яких проектів

Решения